AP EXPERT 2019 – SKUTER ZA NAJLEPSZY TEST WIEDZY

AP EXPERT to strategiczna promocja Auto Partner, która trwa już od 1 lutego, a pierwszy test z wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej odbył się w dniach 1-5 marca. Każdy z uczestników, po zalogowaniu się na dedykowanej platformie, miał do rozwiązania test, który składał się z 15 pytań, gdzie każda poprawna odpowiedź była nagradzana aż 300 punktami. Najlepsi klienci zyskali aż 27 tysięcy punktów w promocji, a to dopiero pierwszy test – będzie ich jeszcze 5 do końca tegorocznej edycji AP EXPERT.

 

Nagrodziliśmy 10. najlepszych uczestników I testu wiedzy on-line AP EXPERT. Nagrodą za pierwsze miejsce był skuter Barton Falcon 125, który trafił do Ostrowa Wielkopolskiego, do właściciela warsztatu AUTO SERWIS DARIUSZ WOŹNIAK – gratulujemy!

Pozostałych, najlepszych 9 klientów zostało obdarowanych profesjonalnymi kluczami udarowymi przemysłowymi bądź kluczami dynamometrycznymi ½” 50-350 Nm marki ROOKS.

Kolejny test już niebawem – 1 kwietnia 2019 r.

AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 lutego do 17 sierpnia 2019 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.

AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. Wyłonionych 150 uczestników z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.

Łącznie pula nagród tegorocznej edycji to prawie PÓŁ MILIONA złotych, a zwycięzca otrzyma samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM i prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul

Szczegóły promocji: www.apexpert.pl

2019-04-16T09:09:53+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska