AP EXPERT 2019 – KOLEJNY SKUTER ZA NAJLEPSZY TEST WIEDZY

AP EXPERT to strategiczna promocja Auto Partner, w tym roku to już 6. edycja. Po majówce odbył się kolejny test wiedzy on-line, a w tym tygodniu zostały wręczone nagrody, między innymi kolejny skuter – już trzeci.

 

Nagrodzono 10 najlepszych uczestników z najwyższą ilością punktów za rozwiązany test. Nagrodą za pierwsze miejsce był tradycyjnie skuter Barton Falcon 125, który znalazł swojego właściciela w Brzezinach k. Kalisza i trafił do właściciela warsztatu samochodowego – Tomasza Ułanowskiego. Radość z wygranej była ogromna i zasłużona, gdyż pan Tomasz zawsze był blisko pierwszego miejsca w rankingu i w końcu się udało. Pozostałych 9 najlepszych uczestników zostało obdarowanych dużymi zestawami chemii MaXgear.

Przed nami jeszcze 3 testy, najbliższy już 1 czerwca – sprawdź swoją wiedzę, to proste!

Każdy z uczestników, po zalogowaniu się na dedykowanej platformie www.apexpert.pl, ma do rozwiązania test, który składa się z 15 pytań, gdzie każda poprawna odpowiedź jest nagradzana aż 300 punktami. Najlepsi klienci mogą zyskać aż 27 tysięcy punktów w promocji, które mogą zadecydować o awansie do Wielkiego Finału z pełną dawką emocji motorsportowych i pulą nagród o wartości prawie pół miliona złotych.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies, Magneti Marelli
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul

Szczegóły promocji: www.apexpert.pl

2019-07-22T13:29:55+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska