AP EXPERT 2019 – JUŻ CZWARTY SKUTER WRĘCZONY!

Skuterów nigdy dosyć, szczególnie dla osób, które posiadają niebywałą wiedzę z zakresu mechaniki pojazdowej. Prawdziwych ekspertów nagradza Auto Partner w promocji AP EXPERT, która wyłoni Wybitnego Wśród Ekspertów już niebawem, początkiem września podczas Wielkiego Finału AP EXPERT.

 

Do tego czasu trwają eliminacje i testy on-line na specjalnej dedykowanej platformie internetowej. W czerwcu odbył się już 4. test i tym samym został wręczony już 4. skuter.

Nagrodziliśmy jak zawsze 10 najlepszych uczestników z najwyższą ilością punktów za rozwiązany test. Nagrodą za pierwsze miejsce był tradycyjnie skuter Barton Falcon 125, który znalazł swojego właściciela w Kamieńcu Ząbkowskim i trafił do warsztatu Auto-Bogus Wiesław Bogus, do Pana Łukasz Bogusa. Pozostałych 9 najlepszych uczestników zostało obdarowanych dużymi zestawami chemii MaXgear.

Przed nami już tylko 2 testy, w lipcu i sierpniu, a potem Wielki Finał z olbrzymia dawką emocji i atrakcji – nie pozwól by Cię ominęło to wydarzenie!

Już 1 lipca przystąp do przedostatniego testu, który składa się z 15 pytań, gdzie każda poprawna odpowiedź jest nagradzana aż 300 punktami. Najlepsi klienci mogą zyskać aż 27 tysięcy punktów w promocji, które mogą zadecydować o awansie do Wielkiego Finału, gdzie do zdobycia jest pula nagród o wartości prawie pół miliona złotych.

Więcej na www.apexpert.pl

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear, Mann-Filter
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies, Magneti Marelli
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul, Sasic
Partner medialny: AutoExpert

2019-07-22T13:29:27+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska