AP EXPERT 2018 – PIĄTA EDYCJA ZMAGAŃ

Początkiem marca ruszyła piąta odsłona dobrze znanej i cieszącej się ogromnym zainteresowaniem promocji AP EXPERT 2018 organizowanej przez Auto Partner SA, przy wsparciu trzech partnerów tytularnych: Bosch, Castrol i ZF (Sachs, Lemförder, TRW) oraz szerokiej rzeszy partnerów głównych.

AP EXPERT to długoterminowa i prestiżowa promocja, która skierowana jest do klientów warsztatowych sieci Auto Partner, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Jak co roku, akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są Eliminacje, które trwać będą ponad pięć miesięcy, tj. od 1 marca do 14 sierpnia 2018 roku. W tym czasie klienci zarejestrowani w promocji zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki samochodowej. Ponownie została uruchomiona dedykowana platforma internetowa www.apexpert.pl, gdzie po zalogowaniu każdy klient będzie mógł na bieżąco śledzić swoje wyniki. Eliminacje pozwolą wyłonić grupę finalistów, którzy w tym etapie zdobędą największą ilość punktów i którzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu promocji – Wielkiego Finału, połączonego z niesamowitym eventem, który odbędzie się w luksusowym hotelu w Bieszczadach. Zazwyczaj do finału była wybierana pierwsza setka, jednak w tym roku z okazji obchodów 25-lecia firmy Auto Partner organizator zaprosi aż 125 finalistów! Na wszystkich uczestników Wielkiego Finału czekać będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie ilości zdobytych punktów, wybrana zostanie najlepsza dziesiątka, awansująca tym samym do części praktycznej finału. Część praktyczna, podobnie jak w poprzednich latach, będzie składała się z Wielkiego i Małego Finału, ale i tak dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów własnych AP przeznaczonych na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner. Z kolei najlepszy, za zajęcie pierwszego miejsca, otrzyma samochód osobowy ŠKODA Karoq Ambition 2018 oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Jednak walka o nagrody warte prawie pół miliona złotych to nie wszystko, ponieważ Wielki Finał połączony będzie z 3-dniowym eventem, który odbędzie się w luksusowym Hotelu Arłamów usytuowanym w samym sercu Bieszczad. W dniach 7-9 września 2018 roku na wyłonionych 125 uczestników będzie czekała moc atrakcji – od quadów, jeepów i śmigłowców, po wspinaczkę i totalny relaks – niezapomniane wrażenia gwarantowane! Wieczorna Gala z wręczeniem nagród, występem gwiazd i niesamowitą muzyką będzie doskonałym zwieńczeniem dnia. Tegoroczny event i wieczorny bankiet poprowadzi znakomity konferansjer, dziennikarz motoryzacyjny i kierowca wyścigowy – Adam Kornacki.

Zaloguj się już dziś i walcz o cenne nagrody! To Ty możesz zostać Wybitnym Wśród Ekspertów!
Rejestracja oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW)
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Blue Print, Quaro, ContiTech, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, MaXgear, Rymec, Philips, SKF

2018-10-09T11:59:30+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska