AP EXPERT 2018 – NOWI PARTNERZY AKCJI, NOWE MOŻLIWOŚCI!

  • autopartner

Długoterminowa i prestiżowa promocja AP EXPERT 2018 cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród klientów Auto Partner, ale także wśród dostawców, którzy również chcą być jej częścią. Dlatego miło nam poinformować, że do grona partnerów akcji dołączyły firmy Bilstein oraz MANN-FILTER, które łącznie z Auto Partner SA i pozostałymi sponsorami, pomogą wyłonić najlepszego mechanika w Polsce, czyli „Wybitnego Wśród Ekspertów 2018”.

Przypomnijmy, AP EXPERT 2018 to długoterminowa promocja, skierowana do klientów warsztatowych sieci Auto Partner, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Jak co roku, akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są Eliminacje, które potrwają ponad pięć miesięcy, tj. od 1 marca do 14 sierpnia 2018 roku. W tym czasie klienci zarejestrowani w promocji zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki samochodowej. Eliminacje pozwolą wyłonić grupę finalistów, którzy w tym etapie zdobędą największą ilość punktów i którzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu promocji – Wielkiego Finału, połączonego z niesamowitym eventem, który odbędzie się w luksusowym hotelu w Bieszczadach. Na wszystkich uczestników Wielkiego Finału czekać będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie ilości zdobytych punktów, wybrana zostanie najlepsza dziesiątka, awansująca tym samym do części praktycznej finału. Dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów własnych AP przeznaczonych na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner. Z kolei najlepszy, za zajęcie pierwszego miejsca, otrzyma samochód osobowy ŠKODA Karoq Ambition 2018 oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Jednak walka o nagrody warte prawie pół miliona złotych to nie wszystko, ponieważ Wielki Finał połączony będzie z 3-dniowym eventem, który odbędzie się w luksusowym Hotelu Arłamów usytuowanym w samym sercu Bieszczad. W dniach 7-9 września 2018 roku na wyłonionych 125 uczestników będzie czekała moc atrakcji – od quadów, jeepów i śmigłowców, po wspinaczkę i totalny relaks – niezapomniane wrażenia gwarantowane! Wieczorna Gala z wręczeniem nagród, występem gwiazd i niesamowitą muzyką będzie doskonałym zwieńczeniem dnia. Tegoroczny event i wieczorny bankiet poprowadzi znakomity konferansjer, dziennikarz motoryzacyjny i kierowca wyścigowy – Adam Kornacki.

Rejestracja oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW)
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Blue Print, Quaro, ContiTech, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, MaXgear, Rymec, Philips, SKF, Bilstein, MANN-FILTER

2018-10-09T11:53:56+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska