AP EXPERT 2017 – W NAJBLIŻSZY WTOREK OSTATNI TEST WIEDZY ON-LINE!

Piąty, i już ostatni, test wiedzy będzie dostępny dla wszystkich klientów, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2017, a przystąpić do niego będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Na rozwiązanie testu wszyscy uczestnicy mają czternaście dni (od 1 do 14 sierpnia). Warto do niego przystąpić, ponieważ daje on możliwość uzyskania 15 dodatkowych punktów, które z kolei mogą przesądzić o awansie do finału. Ponadto dla 10 osób, które najlepiej i najszybciej rozwiążą test przewidziane są dodatkowe, atrakcyjne nagrody. To już ostatnia szansa w tegorocznej edycji AP EXPERT na zdobycie dodatkowych punktów i nagród.

Przypomnijmy – promocja rozpoczęła się 1 marca 2017 roku i od tego dnia uczestnicy mogą zbierać punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji. Dodatkowo, w pierwszych dniach minionych miesięcy na platformie www.apexpert.pl dostępne były testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Testów w sumie przewidziano 5, a za każdy z nich do otrzymania maksymalnie 15 punktów, co łącznie daje możliwość uzyskania aż 75 dodatkowych punktów! Ilość zdobytych punktów będzie miała wpływ na awans do drugiego etapu, czyli Wielkiego Finału połączonego z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym, na który zostanie zaproszonych 100 klientów. Wszyscy finaliści przystąpią do dalszej walki o cenne nagrody, a w tym roku na zwycięzcę czeka luksusowy samochód osobowy Audi A4 Limousine oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Dla miejsc od 2 do 10 również przewidziane są cenne nagrody, a w śród nich SEAT Ibiza, Suzuki GSX-R125 oraz bony własne AP na zakup wyposażenia warsztatowego.

Przyłącz się do walki w promocji AP EXPERT 2017 i zdobywaj cenne punkty! Wciąż możesz się zarejestrować i przystąpić do piątego, ostatniego testu wiedzy on-line!

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF [SACHS + LEMFÖRDER + TRW] Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE, SKF, MEYLE, MaXgear, RYMEC, NK, Breck
Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt+Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print, Dayco, Vernet, Sasic, TEDGUM

2018-10-09T10:19:50+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska