AP EXPERT 2017 PRZYCIĄGA CORAZ WIĘCEJ SPONSORÓW

Promocja AP EXPERT 2017 cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród klientów Auto Partner, ale także wśród dostawców, którzy również chcą być częścią tej długoterminowej i prestiżowej akcji. Dlatego miło nam poinformować, że w ostatnim czasie do grona partnerów dołączyły kolejne firmy: do partnerów tytularnych przyłączyła się grupa ZF z markami SACHS, LEMFÖRDER i TRW, do partnerów głównych – firmy NK i Breck, oraz do partnerów technicznych – Dayco, Vernet, Sasic i TEDGUM.

Przypomnijmy, AP EXPERT 2017 to trwająca 6 miesięcy promocja organizowana przez Auto Partner SA przy wsparciu partnerów tytularnych Bosch, Castrol i ZF [SACHS + LEMFÖRDER + TRW] oraz szerokiej rzeszy partnerów głównych i technicznych. Skierowana jest do klientów warsztatowych Dystrybutora, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są Eliminacje, w trakcie których klienci zarejestrowani w promocji zbierają punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji oraz rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line. Drugim etapem jest Wielki Finał, połączony z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym, na który zaproszonych zostanie stu uczestników, zdobywających największą ilość punktów w Eliminacjach. W tym roku Wielki Finał odbędzie się na podwarszawskim torze samochodowym – Autodrom Słomczyn. Na finalistów czekać będą nie tylko zadania finałowe, ale również niezapomniane wrażenia na torze, a wieczorem Wielka Gala, w trakcie której zostaną ogłoszeni zwycięzcy. A dla najlepszych przewidziane zostały Audi A4 Limousine, SEAT Ibiza, Suzuki GSX-R125, a także bony własne AP na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty partnerów akcji.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF [SACHS + LEMFÖRDER + TRW] Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE, SKF, MEYLE, MaXgear, RYMEC, NK, Breck
Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt+Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print, Dayco, Vernet, Sasic, TEDGUM

2018-10-09T10:21:20+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska