AP EXPERT 2017 – PIERWSZY TEST WIEDZY ON-LINE JUŻ W SOBOTĘ!

Test wiedzy będzie dostępny dla wszystkich klientów, którzy zarejestrowali się w promocji AP EXPERT 2017, a przystąpić do niego będzie można po zalogowaniu się na swoje konto na platformie www.apexpert.pl. Na rozwiązanie testu wszyscy uczestnicy mają czternaście dni (od 1 do 14 kwietnia). Warto do niego przystąpić, ponieważ daje on możliwość uzyskania aż 15 dodatkowych punktów, które z kolei mogą przesądzić o awansie do finału! Ponadto dla 10 osób, które najlepiej i najszybciej rozwiążą test przewidziane są dodatkowe, atrakcyjne nagrody.

Przypomnijmy – promocja rozpoczęła się 1 marca 2017 roku i od tego dnia Uczestnicy mogą zbierać punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji. Dodatkowo, w pierwszych dniach najbliższych miesięcy na platformie www.apexpert.pl udostępniane będą testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Testów w sumie będzie 5, a za każdy z nich będzie można zdobyć maksymalnie 15 punktów, co łącznie daje możliwość uzyskania aż 75 dodatkowych punktów! Ilość zdobytych punktów będzie miała decydujący wpływ na awans do drugiego etapu, czyli Wielkiego Finału połączonego z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym, na który zostanie zaproszonych 100 klientów. Wszyscy finaliści przystąpią do dalszej walki o cenne nagrody, a w tym roku na zwycięzcę czeka luksusowy samochód osobowy Audi A4 Limousine oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”. Dla miejsc od 2 do 10 również przewidziane są cenne nagrody, a w śród nich SEAT Ibiza, Suzuki GSX-R125 oraz bony własne AP na zakup wyposażenia warsztatowego.

Przyłącz się do walki w promocji AP EXPERT 2017! Zarejestruj się już dziś, zdobywaj cenne punkty i nie pozwól, by ominął Cię pierwszy test wiedzy on-line!

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol
Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE, SKF, MEYLE, MaXgear, RYMEC
Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt+Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print, Dayco, Vernet, Sasic, TEDGUM

2018-10-09T10:22:34+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska