NEWSLETTER

DEMOCAR AP 2016

Samochody są coraz bardziej skomplikowane. Ze względu na konkurencję, zmieniają się też coraz szybciej. Aby je skutecznie i szybko naprawiać niezbędna jest aktualna wiedza i odpowiednie narzędzia. W celu poszerzania wiedzy należy brać regularnie udział w szkoleniach. A jak to jest z tymi niezbędnymi narzędziami i urządzeniami? Tysiące prospektów i katalogów. Internet z jeszcze większą [...]

ZESTAW DO DEMONTAŻU WTRYSKIWACZY

Mieli Państwo problem z demontażem wtryskiwaczy? Polecamy proste i skuteczne rozwiązanie. Narzędzia dostępne w ofercie warsztatowej AP. Posiadamy też zestaw pokazowy na pokładzie naszego DemoCar’a.

TESTERY CDIF/3 – PROMOCJE STYCZEŃ 2015

Informujemy o atrakcyjnym pakiecie promocyjnym adresowanym do obecnych i przyszłych Użytkowników testerów diagnostycznych CDIF. Szczegóły u przedstawicieli handlowych AP i w załączonej ulotce.

SZCZOTKI DO CZYSZCZENIA GNIAZD ŚWIEC ŻAROWYCH

Informujemy, że do oferty warsztatowej AP dołączyły szczotki do czyszczenia gniazd świec żarowych. Są to niezbędne narzędzia dla warsztatów poważnie podchodzących do jakości oferowanych usług. Szczegóły w załączonej ulotce.