Project Description

DEMOCAR AP 2016

Samochody są coraz bardziej skomplikowane. Ze względu na konkurencję, zmieniają się też coraz szybciej. Aby je skutecznie i szybko naprawiać niezbędna jest aktualna wiedza i odpowiednie narzędzia. W celu poszerzania wiedzy należy brać regularnie udział w szkoleniach. A jak to jest z tymi niezbędnymi narzędziami i urządzeniami? Tysiące prospektów i katalogów. Internet z jeszcze większą ilością informacji. Specjalne fora dla mechaników. Są też organizowane targi. Niestety tylko w dużych aglomeracjach, lub za granicą. A jak już się na nie dojedzie, to względny dostęp do nowinek technicznych jest tylko w trakcie tzw. dni prasowych. Później wszystkie naprawdę ciekawe stoiska są od rana oblegane przez mechaników będących konkurencją bliższą i dalszą. Jak więc sprawdzić w takich warunkach, czy urządzenie lub narzędzie, które już przeszło pierwszą selekcję, spełni konkretne oczekiwania? Właśnie w odpowiedzi na te pytania już trzeci rok funkcjonuje projekt DemoCar dla Warsztatów. Przy dużym zaangażowaniu własnym i silnym wsparciu kluczowych Dostawców urządzeń i narzędzi. Jest to mobilne centrum prezentacyjno-szkoleniowe zabudowane na pokładzie specjalnie do tego celu przygotowanego dużego samochodu dostawczego. Taka, a nie inna forma jest głęboko przemyślana. Pojazd jest na tyle duży, że umożliwia transport i działanie znacznej ilości najnowocześniejszych urządzeń, ale w przeciwieństwie do wieloosiowych ciężarówek, umożliwia dotarcie bezpośrednio do każdego warsztatu i wykonywanie napraw czy prezentacji w konkretnych, a nie laboratoryjnych warunkach. Ze względu na wartość sprzętu na pokładzie, DemoCar jest oczywiście wyposażony w kilka najnowocześniejszych i do tego niezależnych zabezpieczeń. Ale również w najszybszy internet bezprzewodowy, umożliwiający komunikację on-line i wymianę informacji ze wszystkimi koniecznymi bazami danych. Wyposażenie DemoCar’a jest na bieżąco modyfikowane w zależności od sezonu, programu szkoleniowego, czy też planowanego zakresu działania. To ostatnie wynika z faktu, że pojazd ten jest też idealnym narzędziem do bezpośredniego wspierania warsztatów w ich codziennej działalności, ale też podczas różnego rodzaju akcji promocyjnych. Przy każdej wizycie tego pojazdu w Państwa okolicy zapraszamy serdecznie na pokład!

INNE

DEMOCAR AP 2016

Samochody są coraz bardziej skomplikowane. Ze względu na konkurencję, zmieniają się też coraz szybciej. Aby je skutecznie i szybko naprawiać niezbędna jest aktualna wiedza i odpowiednie narzędzia. W celu [...]

ZESTAW DO DEMONTAŻU WTRYSKIWACZY

Mieli Państwo problem z demontażem wtryskiwaczy? Polecamy proste i skuteczne rozwiązanie. Narzędzia dostępne w ofercie warsztatowej AP. Posiadamy też zestaw pokazowy na pokładzie naszego DemoCar’a.

TESTERY CDIF/3 – PROMOCJE STYCZEŃ 2015

Informujemy o atrakcyjnym pakiecie promocyjnym adresowanym do obecnych i przyszłych Użytkowników testerów diagnostycznych CDIF. Szczegóły u przedstawicieli handlowych AP i w załączonej ulotce.

SZCZOTKI DO CZYSZCZENIA GNIAZD ŚWIEC ŻAROWYCH

Informujemy, że do oferty warsztatowej AP dołączyły szczotki do czyszczenia gniazd świec żarowych. Są to niezbędne narzędzia dla warsztatów poważnie podchodzących do jakości oferowanych usług. Szczegóły w załączonej ulotce.