Opis produktu

AP EXPERT 2018

Z dniem 1 marca ruszyła kolejna, już piąta, edycja prestiżowej promocji AP EXPERT 2018 dedykowanej dla klientów warsztatowych jednego z czołowych dystrybutorów – Auto Partner SA.

AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 marca do 14 sierpnia 2018 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Arłamów w Bieszczadach.

AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji wg poniższych wytycznych:

• partnerzy tytularni – każdy wydany 1 zł na tych markach = 6 pkt,
• partnerzy główni – każdy wydany 1 zł na tych markach = 3 pkt,
• zakup towarów pozostałych marek z oferty Auto Partner SA – każdy wydany 1 zł na pozostałych markach = 1 pkt,

a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. Za poprawnie rozwiązany test on-line można zyskać aż 1500 punktów (1 poprawna odpowiedz = 100 pkt.).

Z okazji jubileuszu 25-lecia istnienia firmy Auto Partner SA, podczas eliminacji wyłonimy nie 100 klientów, jak do tej pory, ale aż 125. Będą to uczestnicy, którzy w tym etapie zdobędą największą liczbę punktów i którzy zostaną zaproszeni do dalszych zmagań promocji – Wielkiego Finału, w którym będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.

Część praktyczna będzie składała się z Wielkiego i Małego Finału, gdzie nagrodami będą bony na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner, a zwycięzca otrzyma samochód osobowy ŠKODA Karoq Ambition 2018 i prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Aż 3-dniowy event połączony z Wielkim Finałem odbędzie się w niesamowitym miejscu – w Bieszczadach, w Hotelu Arłamów. W dniach 7-9 września 2018 roku finaliści będą walczyć o pulę nagród o wartości prawie PÓŁ MILIONA złotych. Na wyłonionych 125 uczestników będzie czekała moc atrakcji – od quadów, jeepów i śmigłowców, po wspinaczkę i totalny relaks – niezapomniane wrażenia gwarantowane! Wieczorna Gala z wręczeniem nagród, występem gwiazd i niesamowitą muzyką będzie doskonałym zwieńczeniem dnia. Tegoroczny event i wieczorny bankiet poprowadzi znakomity konferansjer, dziennikarz motoryzacyjny i kierowca wyścigowy – Adam Kornacki.

Zmagania czas zacząć!
Szczegóły promocji: www.apexpert.pl

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW)
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Blue Print, Quaro, ContiTech, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, MaXgear, Rymec, Philips, SKF