Eventy plenerowe – to kolejna odsłona naszych spotkań z klientami. 16 czerwca 2018 r. w Jankowicach, niedaleko Bierunia, odbył się event dla klientów z regionu śląskiego i opolskiego.

Atrakcji było co nie miara, pogoda dopisała, a i frekwencja była znakomita. Oprócz doskonałej oferty wystawienniczej dostawców Auto Partner, ich rzetelnej informacji i perfekcyjnej znajomości branży, towarzyszyły nam dodatkowe niespodzianki. Wielkim zainteresowaniem cieszył się pokaz owczarków niemieckich „Szachty Libiąskie” – mądrość i umiejętności czworonogów wzbudziły olbrzymi zachwyt i cały pokaz został nagrodzony gromkimi brawami. Dla gości zorganizowano również wiele zadań konkursowych, w tym wyzwań sportowych, co zaowocowało wieloma wręczonymi nagrodami dla uczestników.

Gwiazdą wieczoru był kabaretu DNO. Ich program artystyczny i różnorodność stylizacji rozbawiły klientów do łez. Poczucie humoru, które zagościło na twarzach naszych gości podczas wystąpienia kabaretu, zostało już do końca eventu. Przy największych hitach muzycznych i doskonałym bufecie grillowym uczestnicy bawili się do późnych godzin nocnych.

Do zobaczenia na kolejnych eventach!

Galeria